Social media

Zapraszamy do dyskusji na IRC'u na
hashseconference w sieci freenode.

Można nas również znaleźć na:
Facebooku
Twitterze

RSS aktualności:
rss

Prelegenci


Gynvael Coldwind

Security researcher, programista, reverse-engineer, bughunter. Na codzień pracuje w firmie Google na stanowisku Information Security Engineer. W wolnych chwilach prowadzi bloga i nagrywa videotutoriale.

Juan Pablo Caro

Urodzony w Bogocie (Kolumbia) jest informatykiem śledczym z doświadczeniem w pracy tak dla agencji rządowych jak i prywatnych firm w kilku krajach Ameryki Łacińskiej. Prowadzi dochodzenia oraz szkoli Incident Response Teams. Jest śledczym certyfikowanym przez AccessData (ACE) i SANS Institute (GFCE) i regularnie występuje w swoim kraju na eventach informatycznych i dotyczących IS.

Karol Przewrocki

Reprezentant IT Security Group.
Aktualnie zajmuje się pisaniem monte carlo dla Javorowo, natomiast za tydzień jego zainteresowania ulegną drastycznej zmianie i będą to Metody Obliczeniowe.

Maciej Kotowicz

Psuja z zacięciem formalnym. Głównym obiektem jego zainteresowań jest szukanie sposobów do zaprzęgnięcia cieżkiej matematyki do pomocy w tworzeniu exploitów, reverse-engeeneringu i podobnych. Obecnie uczy się jak nie psuć rzeczy w CERT Polska.

Marek Marczykowski

Doświadczony administor i projektant systemów. Specjalizuje się w zabezpieczeniach, wirtualizacji i rozwiązaniach wysokiej dostępności. Obecnie zawodowo związany z Invisible Things Lab, pracuje nad projektem Qubes OS. Zaprojektował wiele systemów zorientowanych na bezpieczeństwo oparty o różne technologie - od haseł i kluczy po OTP i zaawansowane, wieloskładniowe rozwiązania bazujące na tokenach, kartach kryptograficznych i biometryce. Uzyskał również interesujące wyniki w zakresie ataków na karty zbliżeniowe.

Mateusz 'j00ru' Jurczyk

Mateusz od wielu lat pasjonuje się tematyką bezpieczeństwa komputerowego - specjalizuje się w metodach odnajdowania oraz wykorzystywania podatności w popularnych aplikacjach klienckich oraz systemach operacyjnych. Na co dzień pracuje w firmie Google na stanowisku Information Security Engineer, w wolnych chwilach prowadzi bloga związanego z bezpieczeństwem niskopoziomowym.

Tomasz Bukowski

Tomasz Bukowski jest absolwentem Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. W NASK pracuje na stanowisku Specjalisty Bezpieczeństwa IT od sierpnia 2009. Jest członkiem Zespołu Reagowania na Incydenty Naruszające Bezpieczeństwo Teleinformatyczne w CERT Polska. Zajmuje się również analizą złośliwego oprogramowania oraz badaniem nowych podatności. Interesuje się bezpieczeństwem aplikacji i protokołów sieciowych oraz budową oraz ewolucją złośliwego oprogramowania. Hobbystycznie administrator systemów Linux i programista.

Vladimir 'vovcia' Mitiouchev

Administrator systemów GNU/Linux z szerokim doświadczeniem. Aktualnie pracuje w branży email marketingu.

Partnerzy:

Patroni medialni:

  • owasp poland chapter
  • Podaj Dalej
  • radio nowinki
  • roflcopter.pl
  • uw-team